www.rapidshare.com Dosya Indirme

www.rapidshare.com Dosya Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:137892

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi)

www.rapidshare.com Resimli Anlatım

1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak.

Örnek 1:


2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz.
Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz.
Örnek 2:Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir.

Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır...
Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi?

Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez:

Anlatım
Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım...
Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin...
Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın...
Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Windows 9'da Önemli Yenilik

Windows Threshold, Hızla Güncellenebilecek Microsoft'un Yakında önizleme Sürümünü Yayınlayacağı Windows 9, önemli Bir Yetenek Kazandı! Microsoft, şu Sıralar Windows Threshold'un "Teknik Önizleme" Sürümünü önümüzdeki Aya Yetiştirmek Için Var Gücüyle çalışıyor. Önizleme Sürümünde Yer Aldığı Iddia Edilen Bir Işlev Ise Yeni Yapılara Yükseltirken Zaman Kazandıracak. Neowin'in Haberine Göre Windows Threshold'da Bir Yapıdan Daha Yeni Bir Yapıya Güncellemek Için Sistemi Baştan Kurmanıza Gerek Olmuyor. Windows Update'i Açarak Yapınızı tek Tıklamayla Güncellemeniz Mümkün. Site, Bu özelliğin "Technical Preview" Yapılarının şirket Içi Sürümlerinde Kullanıldığını, Herkese Açılmadan önce Kaldırılabileceğini Söylüyor. Işlev, Threshold'un Yeni Yapılarını Denemek Isteyenler Için Büyük Bir Zahmeti Ortadan Kaldırabilir. Bunun Yanında Yeni Işlev, Microsoft'un hızlı Güncellemelerle Ilgili Gelecek Planlarının Bir Parçası Da Olabilir.

Soul Calibur IV

Namco Bandai Bu Hafta Dövüş Oyunu Serisi Soul Calibur'un Yeni Bölümünü Yayımladı. Bu Sefer Yine Savaşçıların Rolünü üstleniyor Ve Bilgisayar Kontrollü Düşmanlara Veya Insanlara Karşı Oynayabiliyorsunuz. Soul Calibur IV Klasik Bir 3D-dövüş Oyunu Hissi Veriyor. Oyun Karakteriniz Ile Gösterişli Manevralar Yapıp Düşmanlarınızı Yenmeye çalışıyorsunuz. Grafikler Ise Etkilemeyi Başarıyor Ve Oyunun Atmosferini Destekliyor. Geliştiriciler Göz Alıcı Bir Süs Olarak Sith Lord Darth Vader'ı (PlayStation 3) Ve Jedimaster Yoda'yı (Xbox 360) Dövüşün Içeriğine Eklediler. Serinin Yeni Bölümü Xbox 360 / PS3 Platformları Için Yayımlandı.

şifre Güvenliği

Symantec'in Usta Isimlerinden Ben Nahorney, şifre Oluşturmanın Püf Noktalarını Açıklıyor. Kelimelerin Baş Harflerinden şifre Oluşturun Internet üzerindeki Tehditler Her Geçen Gün Artıyor. Bu Nedenle Bilgisayarınızı Ve Dolayısıyla Verilerinizi Mümkün Olduğu Kadar Güvenli Tutmanız Gerekiyor. Alanında Başarılı Güvenlik Yazılımlarıyla Bilgisayarınızın Güvenliği Bir Noktaya Kadar Sağlanabiliyor. Ancak Güvenlik Yazılımları Hiçbir Zaman Tek Başına Yeterli Değildir. Özellikle Verilerinizi şifrelerken Ya Da Internette Olan Bir Hesabınız Için Oluşturduğunuz şifreyi Belirlerken Oldukça Dikkatli Olmak Zorundasınız. şifreniz Ne Kadar Güçlü Olursa, Bir Başkası Tarafından çözülmesi De O Denli Zor Olacaktır. şifrelerin Güvenliğin çok önemli Bir Parçası Olduğunu Ifade Eden Symantec çalışanlarından Ben Nahorney, Bu Konuda şu Sözleri Dile Getirdi: "şifre Oluşturma Aslında Basite Indirgenmemeli. Iyi Oluşturulmuş şifreler, Bilgisayarınıza Karşı Olan Saldırılardan Bile Verilerini Koruyabilir. Diğer Yandan şifrenizi Fazlasıyla Kompleks Yaptığınız Takdirde Ise şifrenizi Unutma Ihtimaliniz Doğar Ki, Maalesef Bazen Pek çok Kullanıcının Başına Bu Sinir Bozucu Gelmektedir. Nahorney'e Göre, Oluşturulan şifreler Unutulmaksızın Birkaç Basit Metotla çok Güçlü şifreler Oluşturabilmek Mümkün. Peki Ama Nasıl? Işte Nahorney'den şifre Oluşturmanın Püf Noktaları...

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder