Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:128353

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Windows 7 Kavgası Bitti!

Android Ve IOS'un Popüler Uygulaması Ve MS Arasında Yaşanan Windows 7 Savaşı Bakın Nasıl Sonuçlandı! Android'li Cep Ve Tabletlerle Birlikte IPhone Ve IPad'lere Masaüstü Windows 7'yi Taşıyan Uygulama OnLive Desktop'un Geliştiricisi OnLive, Bir Süredir Microsoft Ile Sorunlar Yaşıyordu. Sorunun Temelinde Ise, Iki şirket Arasında, Windows 7 Lisansı Konusunda Yaşanan Sorunlar Yatıyordu. OnLive Desktop Kullanıcılarının Korkulu Bekleyişi, Gelen Yeni Haberle Birlikte Sona Ermiş Gibi Görünüyor. OnLive, Microsoft Ile Yaptığı Görüşmelerin Ardından, Servisini Windows 7'den Windows Server 2008'e Aktardı. Böylece, Windows 7 Konusunda Yaşan Lisans Sorunu Da Ortadan Kalkmış Oldu. Peki Bu Geçiş, OnLive Desktop Kullanıcıları Için Ne Anlama Geliyor? Aslında Windows 7 Ve Server 2008, Görünüşte Birbirleriyle Oldukça Benzer Iki Işletim Sistemi. Ancak Server 2008'e Geçişle Birlikte, Artık El Yazısı Tanıma Teknolojisini Kullanamıyoruz. Çünkü Bu Yetenek, Windows 7'ye Ait Ve Server 2008 Tarafından Desteklenmiyor. Yine De, OnLive Desktop'un Yok Olmasındansa, Bu Kadarlık Bir Kaybı Kayıp Saymamak Gerek. En Azından Uygulama Halen Aktif Ve Sorunsuz Bir Biçimde Kullanılabiliyor.

Tonla Kazan

Turkcell Tonla Kazan Turkcell'in Arama Sırasında Arama Sesi Yerine Müzik Dinletme Hizmeti Olan ÇalarkenDinlet Artık Telefon Sahiplerine Kazandırıyor. TonlaKazan, Turkcell ÇalarkenDinlet Abonelerine Arandıkça Kontör/dakika Kazandıran Bir Sistem. Aranan Numara Telefonu Açana Kadar çeşitli Firmaların Reklam Müziklerini Dinleten Bu Hizmet, Aranana Her Dinleme Için Faturasız Hatlara 1 Kontör, Faturalı Hatlara Ise 15 Saniye Kazandırıyor. Hizmet Günde En Fazla 5 Kontör, Ayda En Fazla 90 Kontör Kazanırıyor. Servise üye Olmak Için Turkcell ÇalarkenDinlet Abonesi Olma önkoşulu Kapsamında, Turkcell ÇalarkenDinlet Abonelik Bedeli Olan Aylık 6 Kısa Mesaj / 12 Kontör Alınmaktadır. TonlaKazan Hizmeti Ile Ayrıntılı Bilgi Için Http://www.tonlakazan.com'a Bakabilirsiniz.

Taken Filmi

önceden Kanal D'de De Yayınlanan Mini Dizi taken Benim çok Ilgimi çekerdi. Her Bölümü Ayrı Bir Sinema Filmi Gibiydi Bu Dizinin, Tüm "uzaylı Klişeleri"ni Barındırsa Da Sunmayı Güzel Beceriyordu Doğrusu... Dizi, Roosewelt Olayından Tutunda, Insan - Uzaylı Melezlerine Vs'ye Kadar Bir çok Hikaye Barındırıyordu... çeşitli Zaman Dilimlerindeki Kaçırma Olayları Ve Bunları Yaşayan Insanların Neden Kaçırıldığı Hakkında Araştırmalar Yapılıyor Olması Da Temel Konuydu, çünkü Bu Insanlar Bir şekilde Uzaylılar Için önem Taşıyorlardı (4400 De Ki Gibi Süper Güçleri Yok, Fantastik öğelerden çok Bu Olayları Yaşayan Insanların Dramları Ve Hükümetin Tavrı Konu Ediliyor ) Kaçırılan Insanların Beynine Bir Metal Parçası Koyuyorlardı... Hele Bir Sahnesinde Izbe Bir Alanda Hükümet Ajanları Kaçırılmış Birinin Beynini Açıp O Parçayı çıkartıyorlardı Ancak O Parça Bir Micro Robottu Ve Ultrasonuk Bir Ses çıkarmıştı ( Bi De Kımıl Kımıl Ediyordu :)) Heryeri Birbirine Katmıştı... Ameliyat Sahnesi ameliyat 1950'lerde Ki Bir Tarihteydi, Adamların öyle Yüksek Teknolojili Bir şeyi Ellerinde Tutmaları Ve O Yıllarda öyle Birşeyi Gözlemliyor Oluşlarının Sunumu Beni Hep Etkiler, Ha Bir De Tüm Araştırmalardan Sorumlu Generalin Kendi Oğlunu Uzay Gemisinden Kalma Bir Parçayı Gördü Ona Dokundu Diye öldürmesi De Unutulmazdı Benim Için ( 4400 De Ki Baş Dedektif Herif Oynuyor ) diziyi Herkese Tavsiye Ederim... Izleyin !   Işte Bu Eleman( Düşen Ufoya şaşkınlıkla Bakarken) Arkadaki Köylü Ve çocuklarını Da öldürmeyi Ihmal Etmiyor Tabiki...

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder